Sponsorlu Bağlantılar

2020’nin En Dobra Spor Haberleri Sitesi

Anlık Skor Takibi

Jokerbet Tv, güncel maçları, anı anına takip etmek isteyen tüm sporseverlerin hizmetindedir. Jokerbet Tv’de futbol maçlarının yanında, basketbol maçları da yayınlanmaktadır ve Jokerbet Tv üzerinden bu maçları takip etmek, herhangi bir ücrete tabi değildir.

Canlı Skorlar

Jokerbet Tv, dünyanın pek çok ülkesinde oynanan, pek çok futbol ve basketbol maçına dair skorları anlık olarak vermektedir. Jokerbet Tv’nin anlık olarak verdiği skorlar sayesinde, sporseverler, haklarında bilgi edinmenin zor olduğu dünya maçlarına dair de anı anına bilgi edinebilmektedirler.

Jokerbet Tv, basketbol ve futbol maçlarına dair canlı skorları vermenin yanında, kullanıcılarının, skorlarını verdiği pek çok maçı da canlı olarak izlemesini sağlar. Jokerbet Tv kullanıcıları, izleyecekleri maçları kendileri belirleyebilmektedirler.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı