Sponsorlu Bağlantılar

Akustik Keçe

Akustik Keçe

Akustik kaplama, ses yalıtımı uygulamasında tercih edilen yalıtım malzemelerinden biridir. Gelişmiş bir dekoratif görünüme de sahip olan kumaş panel, birçok model ve renk seçeneğine sahiptir. Kumaş panellerin kumaş yüzeyleri solma, yanma gibi olumsuz etkilere karşı dayanıklı olarak üretilmektedir.

Panel imalatında kullanılan malzemeler aşınmaya ve yangına dayanıklı hammaddelerden tercih edilmektedir. Ses yalıtım malzemeleri kullanılarak geliştirilen kumaş paneller, cam yünü, taş yünü ve sünger gibi ürünler kullanılarak üretilmektedir.

Akustik kumaş panel kullanım alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Tiyatro, konser salonu gibi sesin her yere iletilmesi gereken ancak hoş bir dekorasyona sahip olunmak istenen yerlerde kullanılan kumaş panel sistemi, dış ortamdan tam izolasyon istenen yerlerde de tercih edilmektedir. toplantı odaları gibi. Müzik kayıt odaları ve stüdyolar gibi sesin yansımaması gereken ve yankı sorunlarının halledilmemesi gereken mekanlarda yüksek performans sağlayan sistem, ses yutulmasına olanak tanır ve yankı oluşumunu engeller.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu