Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu Yakası Eğlence

Anadolu Yakası Eğlence

Özel günleri için Anadolu yakası eğlence mekanı arayanlara hitap eden Efrouz unutulmayacak zamanlar geçirmeyi vaat ediyor. Mekan İstanbul’da hizmet vermeye başlayalı kısa süre geçmiş olsa da pek çok kişinin kutlamaları için tercih ettikleri mekan oluyor. Bunda eğlence yerinin hem Batı hem de Doğu sentezini bir araya getirmesinin etkisi bulunuyor.

Yemekli Eğlence Mekanı

İstanbul eğlence mekanları arasında bulunan Efrouz zengin menüsü sayesinde yemekli organizasyonlar içinde hizmet veriyor. Doğum günü, kokteyl veya toplantı gibi amaçlarla mekanı seçenler içecek menü, fix menü ve alacarte menü seçimi yapabiliyorlar. Eğlence mekanı tarafından sunulan menülerde salatadan mezeye, tatlıdan köfteye ve içeceklere kadar pek çok yiyecek bulunuyor. Bu yiyeceklerin tamamı mekanın ustaları tarafından titizlikle hazırlanarak müşterilere sunuluyor.

Eğlence Mekanı Rezervasyon

İnsanların keyifli vakit geçirmesini amaçlayan eğlence mekanı rezervasyon yöntemiyle hizmet veriyor. Bu sayede önceden yerlerini ayırtan kişiler vakit geçirmek için masa bulma sorunu yaşamıyorlar. Ayrıca Anadolu yakası canlı müzik mekanı arayanlar için ideal olan mekanda rezervasyon sayesinde canlı müzik keyfi yaşanıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı