Sponsorlu Bağlantılar

At Yarışı Tahminleri

At Yarışı Tahminleri

At yarışları vazgeçilmez olan şans oyunlarından biridir. Özellikle en çok oynanan altılı ganyanda tutturmak çok fazla analiz gerektiriyor. Tekat sitesi sizlere uzman yorumcular ve analizcilerle haftanın en iyi at yarışı tahminlerini sunuyor. O hafta koşulacak İstanbul, Ankara, İzmir gibi birçok şehirde gerçekleştirilen at yarışlarında sunacakları tahminlerle sizleri mutlu ediyor.

Sitede at yarışı tahminleri sadece uzmanlar tarafından değil siteyi ziyaret edenler tarafından da yapılıyor. Tahmin gönder seçeneğiyle kendi tahminlerinizi yayımlayabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerin yaptıkları tahminleri de görme şansı tanınıyor.

Altılı Ganyanda En İyi Tahminler

At yarışlarının vazgeçilmezi altılı ganyandır. En iyi altılı ganyan tahminleri ile kuponunuzun tutturma oranı artıyor. Uzun süren detaylı analizler sonucunda sizlere en doğru kuponlar sunuluyor. Her yarış gününde yarış başlamadan önce tahminleri siteden takip edebilirsiniz.

Sadece altılı ganyan değil, 5’li ganyan 7’li plase gibi diğer yarış kuponlarında da yaptıkları tahminlerle sizlere uygun kuponları hazırlıyorlar. Büyük çaba ve emek ile hazırladıkları tahminler sonucunda kazanmanıza yardımcı oluyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı