Ataşehir tekel

Ataşehir ve çevresinde bulunan bölgelerde, 7/24 kesintisiz olarak tekel bayi olarak hizmet veriliyor.

Tekel ürünleri, şarküteri, soğuk meze ve kuruyemiş ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman arayarak sipariş verebilir, acil siparişlerinize anında ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve sağlıklı ürünlerle müşterilere mobil olarak erişim sağlanıyor. Hizmet sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bayi, güler yüzlü ve hızlı personelle siparişlerinizi ulaştırıyor. Her türlü hava koşullarında, beklemeden, zahmetsizce istediğiniz ürünlere anında ulaşmanız sağlanıyor.

Soğuk içecekler ve doğal sağlıklı ürünler sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için gece açık tekel bayi olarak hizmet sunuyor. Servis güzergâhını Kayışdağı, İnönü, Bakkalköy, Batı Ataşehir ve Doğu Ataşehir ilçeleri oluşturuyor. Servis güzergâhlarından verilen siparişler anında ve beklemeden size ulaşıyor. Üstün hizmet kalitesiyle hizmet anlayışına sahip tüm personeliyle, hijyen kurallarına uyularak çalışılıyor. Sağlığınız ve konforunuz ön planda tutularak memnuniyetiniz ön planda tutuluyor. Siparişleriniz paket servis olarak, temizlik ve sağlık kuralları göz önünde tutularak size ulaşıyor.

Tekel ürünleri, soğuk meşrubat, soğuk meze, kuruyemiş, cips ve çeşitler gibi tüm ihtiyaçlarınız için telefon hattından arayarak sipariş verebilirsiniz. Güvenilir marka ve bandrollü ürün hizmeti sunularak güvenilir hizmet sağlanıyor. Modern şehir hayatının hizmetlerinden olan online sipariş servisi sağlığınız ve konforunuz için sağlanıyor. Acil ihtiyaçlarınıza anlık ve hızlı çözümler sunan Ataşehir tekel hizmetleri, 7/24 size hizmet veriyor. Kapıda nakit ve mobil ödeme kolaylığı sunularak servis sağlanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -