Sponsorlu Bağlantılar

Atatürk Çiçeği

Atatürk Çiçeği

Ponsetia olarak da bilinen Poinsettia, güzelliği ile herkesi etkiler. Bu yüzden herkes bir Alexandrine sahibi olmak ister. Ancak iskenderiye ile ilgili nerede bakım yapılır, nasıl bakım yapılır, nasıl çoğaltılır gibi birçok soru ile karşı karşıya kalmaktadırlar.

Evinizde Ponsetia veya Poinsettia varsa, çiçek solmadan ve herhangi bir hastalıktan etkilenmeden önce yazımıza göz atarak pratik bilgiler edinebilirsiniz. Aslında alexandrina ile ilgilenmenin ne kadar kolay olduğunu anlatabilir ve çiçek bakımında usta olmak için yazımızın derinliklerine inebilirsiniz.

Ev Çiçeği

İskenderiye adıyla ün salmış bu görsel güzellik hakkında bakım yapılmadan önce biraz bilgi vermek istiyoruz. Bu çiçeği hiç görmemiş olan sevgili okurlar, Atatürk Çiçeği Nedir? Sorunun cevabını bilmek isteyebilirsiniz.

Yurtdışında bu çiçeğin birçok ismi var. Özellikle Noel çiçeği olarak bilinir. Çiçeğin anavatanı Orta Amerika ve Meksika’dır. Ancak sevgili Atatürk ülkemizde yetişsin diye bu çiçek üzerinde çalışmalar yapmışlar ve yaptığı her işte başarılı olmuş. Şu anda ülkemizde çok şey oluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -