Sponsorlu Bağlantılar

Bayrak üretimi nasıl yapılır

Bayrak üretimi

Prestijli bayrakçı için flama imalatı ve çok daha fazlasını sunan şirket, yüksek kaliteli ve güvenilir teslimat sunmakta, ebat, renk ve kesimde ürünler tedarik edebilmektedir. Ofis masalarında ulusal ve kurumsal gönder bayraklar üreterek kurumsal kimliğinizi korumanıza yardımcı olan firma uygun fiyatlarla hizmet veriyor.

Devlet kurumları ve özel sektör

Bayrak fiyatları oldukça uygun olan firma, tüm firma ve şahıslara özel ürünler sunmaktadır. İstenilen ebat, renk, kesim ve malzeme bayraklarını kullanan firma, yıllar içinde hız kesmeyen üretime devam ediyor. Roll-up banner fiyatları da bu açıdan farklılık göstermektedir. Okullar için gerekli olan makam bayrağı, flama ve masa bayraklarının üretimini yerel olarak sağlayan firma, tüm devlet kurumlarına hizmet verebilmektedir. Tüm firmalar istenilen sayıda ürün sipariş edebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı