Sponsorlu Bağlantılar

Bayrak üretimi

Bayrak üretimi

Makam bayrağı flama üretimi ve daha fazlasını sunan şirket, kaliteli ve güvenilir teslimat sunuyor, ürünleri ebat, renk ve kesim halinde tedarik edebiliyor. Ofis masalarında kullanılan ulusal ve kurumsal bayrakların üretimini sağlayarak kurumsal kimliğinizi desteklemeye yardımcı olan şirket, uygun fiyatlarla hizmet sunuyor.

Kamu kurumlarına ve özel sektöre

Bayrak fiyatları çok uygun olan şirket, tüm şirketler ve bireyler için özel üretim sunuyor. İstenen bayrak ebatları, renkler, kesikler ve malzemeleri kullanan şirket, yıllarca devam eden üretimine yavaşlamadan devam ediyor. Roll up banner fiyatları da bu bakımdan değişiklik gösteriliyor. Okulların ihtiyaç duyduğu gönder bayrak, flama ve masa bayraklarının sahada üretilmesini sağlayan şirket, tüm kamu kurumlarına hizmet verebilir. Tüm şirketler istenilen miktarda ürün sipariş edebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı