Sponsorlu Bağlantılar

Bir Mimarın Fotoğrafçılık Hikayesi ve Daha Fazlası

Bir Mimarın Fotoğrafçılık Hikayesi ve Daha Fazlası

Uzun yıllardır mimarlık yapan fakat daha öncesinde fotoğrafçılığa merak sarmış ve kendisini bu alanda geliştirmiş bir kişi olan Anıl Uzun öncülüğünde hazırlanan bu kişisel blog, 30 yılı aşkın deneyimi ve bilgi birikimini sizlere sunuyor. Üstelik bu bilgiler için hiçbir ücretin talep edilmediği blog üzerinde, acemi fotoğrafçılar için altın niteliğinde ipuçları da bulunuyor.

Eğer siz de fotoğrafçılığa yeni başlayan ve bu alanda kendisin geliştirmek isteyen bir kişiyseniz, sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren ve oldukça zengin içerikler sunan bu blogu ziyaret edebilirsiniz. Blogu ziyarete ederek analog fotoğrafçılık rehberinden ve diğer rehberlerden yararlanabilir, diğer birçok fotoğrafçı gibi siz de kendinize fotoğrafçılık alanında yeni bilgiler katabilirsiniz.

Siteden Neler Öğreneceksiniz?

Birçok şey öğrenebileceğiniz site üzerinde, sizler için özenle hazırlanmış onlarca farklı içerik bulunuyor. Ayrıca her bir içerik oldukça derinlemesine işleniyor ve gerekli tüm ayrıntılar size veriliyor. Site üzerinde işlenen başlıca konu ise, Anıl Bey’in uzmanlık alanı olan analog fotoğrafçılık. Ayrıca bununla beraber dijital fotoğrafçılık hakkında içerikler de blog üzerinde bulunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı