Bursa’da Nilüfer’li 29 Ekim coşkusu

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde sahne alan ünlü sanatçı Nilüfer, seslendirdiği şarkılarla Bursalılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Haber Giriş Tarihi: 30.10.2022 14:53

Haber Güncellenme Tarihi: 30.10.2022 14:53

BURSA (İGFA) – 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99’inci yılı, Bursa’da birbirinden özel etkinliklerle kutlandı. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Merinos Park’ta düzenlenen ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde ise usta sanatçı Nilüfer sahne alarak Bursalılara coşku dolu bir gün yaşattı.

Nilüfer, sevilen eserlerini Bursalılar için seslendirirken, vatandaşlar Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşadı. Ellerindeki Türk bayraklarıyla şarkılara eşlik eden Bursalılar, Cumhuriyet Bayramı’nın 99’inci yılını unutulmaz bir konserle kutladı.

Usta sanatçı Hakan Bilgin’in de sahne aldığı gecede, vatandaşlar heyecan dolu gece geçirdi. Konseri vatandaşlarla birlikte izleyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, daha sonra sahneye çıkarak ünlü sanatçıya çiçek ve plaket takdim etti.

Atatürk, şehitler ve gaziler tarafından bizlere emanet edilen Cumhuriyete sonsuzu kadar sahip çıkacaklarını söyleyen şarkıcı Nilüfer, ‘Yaşasın Cumhuriyet’ diyerek her zaman gurur duyacaklarını belirtti.

Bursalıların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere dönemin kahramanlarını, şehitlerimizi rahmet andıklarını ifade ederek, Bursa’da Nilüfer gibi önemli sanatçıyla Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşamalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -