Sponsorlu Bağlantılar

Bursa’nın En İyi Yabancı Dil Kursu

Bursa’nın En İyi Yabancı Dil Kursu

Gelişen dünyayla birlikte ayrıca önem kazanan yabancı dil eğitimleri, uzman kadroya sahip eğitmenler tarafından verilmelidir. Bursa İngilizce kursu denilince ilk akla gelen kurum, başta öğrenciler olmak üzere İngilizcesini geliştirmek isteyen yetişkinlere hizmet veriyor. Özel hazırlanmış eğitim kurlarının yanında zamanı olmayan kişilere, hızlandırılmış kurslar düzenleyerek, kısa sürede etkin bir İngilizce eğitimi veriyorlar. Bursa Toefl kurs olarak ileri düzey dil öğrenmek isteyenlere de çözüm oluyorlar.

Kişiye Özel Yabancı Dil Eğitimi

Çocuk kulüpleri ile erken yaşta dil gelişimine katkıda bulunan merkez, kurumsal ve akademik yabancı dil konusunda da son derece iddialı. Profesyonel ekibi ile Bursa İelts kursu ile resmi dili İngilizce olan ülkelerde çalışmak isteyenlere eğitim veriyorlar. Uygun fiyat ve avantajlı kurlar için 7/24 merkezle iletişime geçebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı