Sponsorlu Bağlantılar

Bursaspor Haberleri

Bursaspor Haberleri

Türk futbolunun önemli takımlarından biri olan Bursaspor hakkındaki güncel gelişmeler Busasporda Bugün adlı haber sitesinden takip edilebilir. Bursasporluyuz diyen herkesin keyifle takip edip bilgi sahibi olabileceği sitenin sunduğu haber kalitesi üst düzeydedir.

Bursaspor’un oyuncuları hakkında bilgi ve haberler, ligdeki son durum, haftanın maç yorumları sitede başarılı şekilde haberleştirilir. Taraftarın kulüp ile ilgili haber alma hakkı sonuna kadar gözetilir ve gizli saklı bir nokta kalmaz.

Köşe yazıları bölümünde Samet Tosun, emin Ceylan, Burak Soylu, Fatih Akkuş, Serdar Dündar, Yağız Alp Durmaz, Ali Büyük gibi isimlerin yazıları ve yorumları görülebilir. Teksas Haberleri kategorisinde Bursaspor taraftar grubunun haberleri yer alır. İlgiyle takip edilen bu bölümde de kaliteli haberciliğin örneklerine ulaşılabilir. Fikstür, videolar, timsah arena kategorileri de sitede ilgi gören bölümlerdir.

Bursaspor Son Dakika Haberleri

Sitenin son dakika haber bölümünde kulüple ilgili anlık gelişmeler verilir. Kulübü benimseyen ve “Bursasporum” diyerek bağrına basan taraftar takımın oyuncuları, yönetimi, teknik direktörü ve diğer elemanları hakkındaki son gelişmelerden haberdar olabilir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı