Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes Yapıtı

Çağatay Enes Yapıtı

Genç oyuncu Çağatay Enes Ersoy, Atatürk’ün Samsun’a çıkışını anlatan harika bir yapıtla adından sıkça söz ettiriyor. Çağatay Enes Ersoy bu filmi ortağı olan Ümit Cem Şenol ile birlikte çekiyor. Yönetmenliğini üstlendiği filmde ortağı olan Ümit Cem Şenol’a da görev veren Ersoy böylelikle muhteşem ve kaliteli bir yapıt ortaya çıkarmayı başarıyor. Filmde Atatürk’ü ise Ümit Cem Şenol canlandırıyor. Atatürk’e benzerliği ile bilinen Ümit Cem Şenol’un başarılı bir oyunculukla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kadro kalitesinin beklenenin çok üzerinde olduğunu belirten genç oyuncu, kusursuz bir yapıt çıkardıklarını dile getirdi. Filmin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili herhangi bir net tarih verilmezken fragmanın ise kısa süre içerisinde izleyiciyle buluşacağı ifade edildi. Büyük bir merakla beklenen filmin ana konusu ise Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışını konu alıyor. Mustafa Kemal Atatürk sevgisiyle bilinen Çağatay Enes Ersoy’un ortaya koyduğu yapıtın beklenenin çok üzerinde olacağı otoritelerce de belirtiliyor.

Çağatay Enes Ersoy Biyografi

Çağatay Enes Ersoy 19 Temmuz 1996 yılında İstanbul Bahçelievler’de dünyaya gelmiştir. Oldukça başarılı bir eğitim hayatı olan Ersoy şu an da 2. üniversitesini okuyor. İlk olarak Nişantaşı Üniversitesi Uçak Teknolojisi bölümünü bitiren Çağatay Enes, şimdi ise Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü okuyor. Çağatay Enes, CGT Grup Limited Şirketi’nde çalışmaktadır. Çocukluğundan beri başarılı bir eğitim hayatı olan Çağatay Enes Ersoy böylelikle kalitesini ve eğitimini de ortaya koyuyor.

Çağatay Enes Ersoy’un babası Kastamonu, annesi ise Trabzonludur. 183 cm boyunda olan genç oyuncu 85 kilo ağırlığa sahip. Küçüklüğünden beri çeşitli tiyatrolarda amatör olarak görev yapan Çağatay Ersoy, sektörü ve oyunculuğu sevmesinden dolayı yurt dışında 14 ay boyunca oyunculuk eğitimi aldı. Amatör olarak başladığı oyunculukta profesyonelliğe ulaşan Çağatay Enes Ersoy, oyunculuğuyla pek çok kişinin takdirini kazanıyor.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı