Sponsorlu Bağlantılar

ceminlcelik.com.tr

ceminlcelik.com.tr

Ankara halkına verdiği hizmetlerin yanı sıra hakkında duyduğu övgülerle şehir dışından gelen insanlara da alanıyla ilgili olarak danışmanlık hizmetleri vermekte olan psikiyatri uzmanı bir çok konuda eğitimler de vermektedir. Ankara psikiyatri alanında almış olduğu eğitimin yanında katılmış olduğu seminerlerle de kendisini çok yönlü olarak geliştirmiştir. İnsanların yaşadığı çok çeşitli travmalar olumsuz etkilere yol açmaktadır. Özellikle yoğun ve stresli çalışma temposuyla beslenen çağımızın hastalığı depresyon,panik atak, kaygı bozukluğu gibi konularda birebir olarak destek alabileceğiniz Ankara psikiyatrist halka faydalı seminer ve eğitimleri ile tanınmaktadır.

Ankara psikolog ihtiyacı hepimiz tarafından bilinmektedir. Fiziksel rahatsızlıklarımız için nasıl hekim desteği alıyorsak ruhsal hastalıklarımız için de aynı hassasiyetle destek almaktan çekinmemeliyiz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı