Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklara Özel Eğitim Merkezi

Çocuklara Özel Eğitim Merkezi

Çocuklar her zaman hayatımızın en özel parçasıdır. Ancak hayatımız içinde çok daha özel olan çocuklar vardır. Sitede özel çocuklar için rehberlik ve araştırma merkezi hizmetleri sunuluyor. Siteye ulaşarak çocuklarınız için özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çocuğunuzun özel bir çocuk olduğunu düşünüyor ve özel eğitime ihtiyacı olduğunu biliyorsanız siteye ulaşabilirsiniz. Çocuğunuzun rahatsızlığına yönelik olarak almış olduğunuz tanı ile birlikte yaşadığınız bölgeye en yakın olan rehberlik araştırma merkezi adresleri sitede sunuluyor.

Çocuklarınıza Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon

Çocuklarınız için özel terapi merkezlerinden yararlanmak için ram randevu yaptırabilirsiniz. Siteye ulaşarak Down sendromu, zeka geriliği, gelişim geriliği, öğrenme geriliği, dil ve konuşma bozuklukları, işitme kaybı gibi sorunlara yönelik siteden destek alabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı