Sponsorlu Bağlantılar

cuneytkayaalp.com

cuneytkayaalp.com

Genel cerrahi olarak görev yapan Cüneyt Kayaalp açmış olduğu web sayfasında hastaları uzmanlık alanındaki konularda bilgilendiriyor. Yazdığı makaleler sayesinde insanların hastalıklar hakkında bilgi sahibi olmalarını ve hastalıklara karşı gerekli önlemleri almalarını sağlıyor. Cerrah tarafından hazırlanmış olan sayfada mide, pankreas, yemek borusu, safra kesesi ve karaciğer kanseri gibi kanser türlerine dair makaleler yayınlanıyor.

Cüneyt Kayaalp’in İlgilendiği Hastalıklar

Genel cerrahi Cüneyt Kayaalp kanser rahatsızlıkları dışında genel cerrahiyi ilgilendiren farklı hastalıklara da bakıyor. Bu nedenle de web sayfasında mide kanseri gibi kanser türleri dışında da makaleler yayınlıyor. Bu hastalıklar hemoroid, fistül, kıl dönmesi, obezite ve laparoskopi alanındaki hastalıklar oluyor. Ayrıca cerrahi organ nakli konusunda da hastalarına hizmet veriyor.

Cüneyt Kayaalp İle İletişim

Cüneyt Kayaalp mide, pankreas ve kalın bağırsak kanseri konulu makaleleriyle hastaların bilgilenmesini sağlıyor. Ayrıca rahatsızlık yaşayan hastaların merak ettikleri konulardaki sorularını da cevaplandırıyor. Genel cerrahi, laparoskopi, organ nakli ve obezite cerrahisi konusunda sorusu olanlar doktora ulaşarak bilgi sahibi olabiliyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı