Sponsorlu Bağlantılar

Dijital Desteğiniz

Dijital Desteğiniz

Dijital ortamların işletme ve kurumsallıkta son derece önemli bir hal aldığı gerçektir. Yazılımların yapılması veya web tasarımları ile başlayan süreçleri birbirine entegre olacak şekilde farklı hizmetler ile destekliyorlar. Yazılım firması olmanın yanında dijital alanda deneyimleri ile destek olmak adına çaba gösteriyorlar. 11 yıldır donanımlı ve üst düzey hizmetler verdikleri kurumsal firmaların referanslarını da sunuyorlar.

Neler Talep Edebilirsiniz?

Yazılımlarınızın firmanıza özel olarak yapılması konusunda destek veriyorlar. Web tasarımları ile de aşamayı destekliyorlar. Gerekli olan SEO optimizasyonu da sağlayarak şirketinizin web sayfasının üst sıralarda çıkması konusunda işlem yapıyorlar. Dijital pazarlama konusunda tecrübeli bir ekip ile işlerini yapıyorlar. Çalışmalar sırasında raporlama yapılması da kullanıcıların en çok beğendikleri konulardır.

Müşteri Memnuniyeti Nasıldır?

Hizmetlerden yararlananların yorumlarına bakıldığında memnuniyetin son derece yüksek olduğu anlaşılır. Alacağınız hizmetin detaylarını sunarak en kısa sürede teklif alabilirsiniz. Aynı zamanda çabuk, seri ve anlaşılır bir şekilde işlem yapmaya gayret ediyorlar. Uzun süreli dijital ortamlarda yardımcı olacak bir yer arayanlar için en iyisidir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı