Sponsorlu Bağlantılar

Dijital Reklam

Dijital Reklam

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, dünya genelinde dijitalleşmeye önem verilmeye başlanmıştır. Sosyal medya hesapları kullanmak ve doğru yönetmek, dijital reklam ve pazarlama için çok önemlidir. Firma vermiş olduğu hizmetler ile Türkiye genelindeki müşterilerine, her türlü dijital platform desteklerini sunuyor. Google reklam ajansı olarak İstanbul merkezli hizmet veriyorlar. Firmaların bulundukları sektörün özelliğine göre dijital reklam çalışmaları yaparak, sosyal medya ve diğer platformlarda yayınlanmasını sağlıyorlar.

İçerik Kaldırma

Günümüzde, kişiler ve firmalarla ilgili internet üzerinden hiç beklenmedik bir zamanda olumsuz haberler yayınlanmaktadır. Firma, internetten haber kaldırma hizmetleri ile istenmeyen her türlü içeriğin, internetten ve sosyal medya hesaplarından kaldırılmasını sağlıyor. İnternet üzerinden yayınlana çeşitli içeriklerin, kurumsal kimliğinize zarar vermesini önleyecek en iyi çalışmaları yapıyorlar.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı