Sponsorlu Bağlantılar

Diş Dolgu Fiyatları Konya

Diş Dolgu Fiyatları Konya

Ağız ve diş sağlığı, özenli ve dikkatli olmamız gereken bir husustur. Ağız bölgemiz sürekli besinlere maruz kaldığı için, içerisinde çeşitli bakteriler ürerler. Eğer dişler yeterli ve düzenli bir şekilde fırçalanmazsa, bu bakteriler bir süre sonra diş çürüklerine neden olurlar. Diş çürükleri, şiddetli ağrının yanında ağız kokusuna ve hoş olmayan görüntülere de sebep olur. Diş çürükleri tedavi edilmediği takdirde diş kayıpları görülür.

Diş Dolgusu Nedir?

Diş dolgusu, diş çürüğü tedavisinde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Diş dolgusu sırasında çürümüş ve bundan dolayı iltihaplanmış diş minesi ve dentin doku alınır ve bu ortaya çıkan boşluk doldurulur. Bu doldurma işlemi amalgam dolgu, kompozit dolgu veya porselen dolgu maddeleriyle yapılır. Ancak diş dolgusu işlemi yüzeysel çürüklere uygulanabilir. Çok derin yani sinir dokusuna kadar ulaşan çürüklerde uygulanmaz. Bu tür durumlarda başka tedavi yöntemleri gerekir. Diş dolgusu fiyatları ilden ile göre değişiyor. Diş dolgu fiyatları Konya ilinde özellikle malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir.

Diş Dolgu Fiyatları Nedir?

Diş dolgu fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için destek hattı aranarak gerekli bilgi alınabiliyor. Ayrıca iletişim formu doldurularak da hızlı ve güvenilir biçimde iletişim kurulabiliyor. Ayrıca diş dolgu hizmetinin yanında diş eti tedavisi, zirkonyum kaplama diş, diş taşı temizliği, kanal tedavisi ve ortodonti tedavisi hizmetleri de veriliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı