Düzce’de uyuşturucuya geçit yok!

DÜZCE (İGFA) – Düzce Emniyet Müdürlüğü’nce Narkotik Suçlarla Mücadele ve Asayiş Şube müdürlüklerinin ortaklaşa sürdürdüğü çalışmalarda sokak satıcıları ve kullanıcıları ile aranan şahıslara yönelik 13 farklı adreste eş zamanlı operasyon yapıldı.

Yapılan operasyonlarda 1 adet ruhsatsız tabanca, 57 adet sentetik ecza ve 13 gram esrar maddesiele geçirilirken, 3 şüpheli şahsa Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.

Bu arada ekiplerin son bir hafta içerisinde yaptığı rutin denetimlerinde ise 7 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 64 adet fişek, 1 adet ruhsatsız ve yivsiz tüfeği ve bu tüfeğe ait 2 adet kartuş, 4 gram esrar, 12 gram metanfetamin, 29 gram sentetik kannabinoid, 19 adet galara hap, 2 gram extacy hap, 15 kök kenevir madde ele geçirilirken, olaylarla ilgili 15 şüpheli şahsa adli işlemler yapıldı.

İl Merkezinde gerçekleşen 9 hırsızlık olayının şüphelileri ise tespit edilirken, yakalama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -