Sponsorlu Bağlantılar

ED1000 Tedavisi Nedir?

ED1000 Tedavisi Nedir?

ED1000 tedavisi son yıllarda sıklıkla tercih edilen ve olumlu etkileri ile birçok hastaya umut olan bir tedavi yöntemidir. Damar sistemi üzerinde yapılan tedaviler ile damarların daha çok kanlanması sağlanır ve bu şekilde penis kısa s üre içerisinde erekte olur. Ed1000 cihazı ile penis üzerinde yapılan uygulamalar peniste yeni damarların meydana gelmesini sağlar ve penis üzerindeki kan dolaşımını artırır. Bunun sonucunda da peniste kısa süre içerisinde sertleşme olayı görülmeye başlar.

ED1000 tedavisi çalışmalarında başarı sağlanmasının en büyük payı bu tedavinin ağrısız sızısız olarak gerçekleşmesidir. Bu tedaviyi tercih eden erkekler çoğu durumda aynı gün sosyal yaşamlarına dönebilirler.  Bununla birlikte sorunu kökten çözen bir tedavi olması nedeni ile de güven verir ve birçok erkeğin tercihidir.

ED1000 Tedavisi Nedir?

Penise şok dalga tedavisi ile ilaçlı tedavilerden sonuç alamayan erkekler penislerinde istedikleri sertliğe ulaşır. Şok dalga tedavisi ile penis kısa süre içerisinde sağlıklı damarlara kavuşur ve düzenli olarak cinsel ilişki fırsatına sahip olunur. Garantili sonuçlar doğurması nedeni ile güven veren şok dalga tedavisi birçok erkeğin cinsel yaşamlarında mutlu olmalarını sağlar. Penise şok dalga tedavisi hakkında bilgi için hemen tıklayın.

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?  

ED1000 tedavisi işin uzmanı tarafından yaptırılmazsa sonuçlar istenildiği şekillerde olamayabilir. Tedaviler üzerinde yetki ve bilgi sahibi sağlık kuruluşlarını tercih etmek ve uzman doktorlardan destek almak alınacak sonuçların daha başarılı olması açısından önemlidir. Steril ortamlarda uygulanması gereken işlem, iyileşme sürecinde de gerekli hassasiyete sahip olursa kısa süre içerisinde eski sağlığa kavuşmak da mümkün olur.

Penis Protezi Kimler İçin Uygundur?

Penis protezi operasyonları genel anlamda penisinde problem olan her birey için uygulanabilen bir operasyondur. Bugüne kadar sunulan diğer tedavi yöntemlerini deneyerek herhangi bir pozitif sonuç alamayan her hasta bu operasyon için uygun bir adaydır.

Penisin normal şartlar altında sertleşmeyi gerçekleştirememesi kadın ile erkeğin cinsel ilişki yaşamasına engel olan bir durumdur. İkili ilişkilerinde özellikle evli çiftlerin cinsel yaşamlarından da mutsuz olmamaları için erkeler bu tedaviye başvurabilir. Son derece kolay olan protez ameliyatı ile erkekler görevini tam olarak yapabilecek penislere sahip olabilirler.

Erkekler yaşlarına göre değerlendirildiği durumlarda ortalama 40 ila 50 yaşları arasında sertleşme problemi ile karşı karşıya kalabilirler. Yaşın ilerlemesi ile bu oran daha da yükselir. Belirli bir yaşın üzerine gelen erkekler ed1000 tedavisi ile sağlıklı penislere sahip olabilirler.

Penise Şok Dalga Tedavisi

Penise şok dalga tedavisi, peniste sertleşme problemi yaşayanlar için yeni bir buluş olarak adlandırılır. Başvuru yapan hastaların detaylı başvuru süreçlerinin ve rahatsızlıklarının rapor edilmesi ile başlayan süreç, operasyonların gerçekleşmesi ile son bulur. Gerekli tetkikleri yaptıran hastalar kısa süre içerisinde şok dalga tedavisine hazır hale gelir ve uzmanlar eşliğinde operasyonlara başlanır.

Penis Protezi Operasyon Süreci 

Penis protezi operasyonları yan etkisi bulunmayan operasyonlardır bu nedenle güven verir.  Bu tedavi, hastalığın boyutu ve seviyesine göre farklı seanslarda tamamlanır.  Hastalığın yoğunluğuna göre 6 seans ile başlayan tedavi 12 seansa ve hatta 24 seansa kadar çıkabilir.  Haftada maksimum 3 gün olarak planlanan tedavi sürecine bazı durumlarda ara verildiği olabilir. Toplam seanslar tamamlanıp tedavi süreci bittiğinde hastalar tamamen sağlıklı penisleri ile yaşamlarına geri dönebilir. Anestezi gerektirmeyen bir uygulama olmasından dolayı da güven verir. Seanslar 15-20 dakika içerisinde tamamlanmış olur. Penis protezi yaptıran hastalar ikinci bir operasyona gerek duymadan hayat boyu işlevli penislere sahip olabilirler.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı