Sponsorlu Bağlantılar

Edaazakli.com

Edaazakli.com

Hayatın evreleri arasında sürekli gelişim gösteren süreçlere ayak uydurmak ve bu ayak uydurmalar esnasında kişinin önüne çıkan büyük ve küçük engellerden zarar görmeden atlamak bazen mümkün olmamaktadır. Zararı kazanca dönüştürmek adına bu tökezlenen yollarda koçluk almak gerekir. Azra Azakli bu konuda yetişmiş ve koçluk konusunda deneyimleri ile yanınızda olmak adına bu hizmete gönül veriyor.

Hayatta Zorlanacak Durumlar

İnsan psikolojisi hava durumundan dahi etkilenebilecek bir hassasiyette iken diğer zorlu etmenlerle baş etmek zorlayıcı bir geçiş süreci olabilmektedir. Bu süreçler özellikle öğrencilik sürecinde sınav kaygısı olarak karşımıza çıkarken daha sonraki süreçte meslek seçimi olarak karşımıza çıkabilir. Ebeveynlik, bebek bakmak gibi bunları çeşitlendirmemiz mümkün. Eda Azakli gelecek planlaması sürecinde destek ve birikimlerini sizlerle paylaşarak eksik yönlerini keşfetme yönünde çabalayarak seni geleceğe hazırlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı