Sponsorlu Bağlantılar

El Kurutma Makinesi

Omega-ltd.com

 

Mecidiyeköy’de dört showroom sahibi firma, bayi sayısını 180’e yükseltmiştir. Ayrıca kaliteli banyo aksesuarları konusunda fark oluşturan şirket yeni ve güncel ürünleri kataloğuna eklemeye devam ediyor. Masa üstü ayna ürünlerinin yanı sıra diğer banyo aksesuarları konusunda da site birinci sınıf kategoride yer alıyor. Sonıa, Brabantia, Omax, Gedy, Sanco ve Bobrick gibi markalar sitede boy gösteriyor. Havlu sepeti satın alma seçenekleri de sitede yer alıyor.

 

Omega Kataloğu

 

Banyolarda olmazsa olmazlardan olan banyo sepeti ürünleri de sitenin popüler ürün kataloğunda yer alıyor. Kassel marka ürün seçeneklerinin yer aldığı sitede ürünler kalite bakımından birinci sınıf özelliğe sahiptir. Ayrıca el kurutma makinesi siparişi vermek isteyen firmalar da siteyi ziyaret ediyor ve ürün sipariş ediyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı