Sponsorlu Bağlantılar

Emisyon Değerleri ve Adblue

Emisyon Değerleri ve Adblue

Emisyon değerleri bir egzozdan çıkan karışımlar dahilinde belirli olan değerlerdir. Emisyon değerlerini düzenlemek adına ürünler üretilmektedir. Adblue ürünler egzoz kanalına püskürtülerek emisyon düzenlemeleri sağlanabilmektedir. Adblue Avrupa Birliği’nde standartlar dahilinde zorunlu olan bir üründür. Çevreye verilen zarar Adblue sayesinde azaltılabilmektedir. Adblue ürünlerini sahip oldukları belgeler ve standartlar dahilinde üretiyorlar. İzinlere sahip olarak ürettikleri Adblue ürünleri uygun fiyatlara müşterilerine sunuyorlar. Adblue fiyatları konusunda müşteriler açısından avantajlı bir tablo çiziyorlar.

Adblue Nedir?

Adblue nitrojen oksit yani NOx emisyonunun düzenlenmesinde kullanılan bir çeşit sıvıdır. Adblue ağır hizmet araçlarında kullanılan, emisyon düzenlemesinin yanı sıra yakıt tasarrufu, performans artışı sağlayan bir sıvıdır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı