SağlıkSponsorlu Bağlantılar

En Gerçekçi Online Falcılar

Online Falcılar

İnternetin bu kadar yaygınlaşması ile beraber fal hizmetleri de artık dijital platformlara taşınmıştır. Sizlere çok daha farklı bir deneyim yaşatmayı amaç edinen bu platform, alanında uzman falcılar ile geleceğinize ışık tutuyor

Fal Seçenekleri

Fincanın içerisinde kalan telvelerdeki şekillere anlamlar yüklemek üzere bakılan kahve falı en fazla rağbet gören fallardan biridir. Konusunda uzman falcıların baktığı kahve falı sizlere hayatınızla ilgili çok önemli ipuçları veriyor.

Tam anlamıyla bir enerji transferi gerektiren tarot falı kartlarla bakılmakta ve kartların üzerinde yer alan sembollerle sorularınıza yanıt vermektedir.

Aşk falı olarakta bilinen katina falı özel ilişkilerdeki hakkında bilgi almak için bakılmaktadır. Kartlarla bakılan ve tarot falına benzerliğiyle bilinen bu falda kartların herhangi bir anlamı bulunamamakta ve bu nedenle yoruma izin vermektedir.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı