EkonomiGündem

Ev Form Mobilya Seçenekleri EvForm.Com

Evform.com web sitesi Türkiyede en fazla tercih edilen mobilya ve aksesuar web sitelerinden bir tanesi olarak geçtiğimiz dönemde 6 aylık bir süreç içerisinde 110 bin den fazla mobilya satışı gerçekleştirdi.

Bu başarılı çıkışın arkasında yatan temel sebeplerden bir tanesi tüketicilerin memnuniyetini ön planda tutmaktan kaynaklanmaktadır. Böylece web sitesi hem ziyaretçilerinin yorumları ile hitap edeceği geniş bir kitleye ulaştı hem de bu kadar büyük bir kitlenin istedikleri tarzda moblya üretimine başladı. Bu sayede site içerisine giren binlerce kişi kendi zevklerine uygun mobilyalar bulabilme imkanına sahip olmaktadır. Dijital Dünya düzenine ayak uydurmayı tam anlamı ile başarabilen Ev Form Web sitesi bir tek ürün seçenekleri ile değil aynı zamanda piyasa içerisinde en uygun fiyatlara sahip olma yönden de tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Genel olarak bakıldığında mutfak, oturma odası, yatak odası, yemek odası, çalışma odası, dekorasyon ve banyo gibi kategorilerde sunmuş olduğu hizmetler içerisinde bir çok alanda tanınırlık seviyesini maksimum boyutlara taşımıştır. Ev Form web sitesi  hızlı ve eksiksiz kargo imkanları ile de bu durumda oldukça fazla dikkat çekmektedir.

Kaliteyi Ucuza Almak İçin EvForm

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı