Fenomen Gamze Karta

Fenomen Gamze Karta

İstanbul’da yaşayan ve sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan Gamze Kartal aslen Hatay İskenderunludur. Hem Tiktok’ta hem de YouTube’da adeta sosyal medyanın göz bebeğidir.

TikTok fenomeni olarak karşımıza çıkan Gamze Kartal’ın 1.7 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Henüz YouTube kanalını açalı 2 ay olmasına rağmen YouTube’da da emin adımlarla başarıya koşuyor. 2 ay gibi kısa bir sürede YouTube abonesi 70K’ya ulaştı.

Sosyal Medya Fenomeni Gamze Karta

Gamze Karta, sosyal medya paylaşımları ile adından sık sık söz ettiriyor. Hem kızıyla birlikte oluşturduğu içerikler hem fiziği hem de başarıları büyük beğeni alıyor.

Kısa sürede milyonlara ulaşan Karta, son günlerde fiziği ile de gündemden düşmüyor. Takipçileri ile günün her saatinde etkileşim halinde olan Karta’nın abone sayısı her geçen gün artıyor.

Son dönemin popüler isimlerinden biri olan Gamze Karta en başarılı Tiktoker’lar arasında yer alıyor. 26 yaşında olan fenomenin öykü adında küçük bir kızı var. Dünya tatlısı bebeği ile birlikte çektiği videoları takipçileri ile paylaşan Karta, eğlenceli görüntüler paylaşmaya devam ediyor.

Youtube Kanalı: https://m.youtube.com/c/GamzeKarta

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -