Kültür Sanat

Film setine ziyaret gerçekleşti

Yönetmenliğini Ümit Köreken’in üstlendiği ve çekimleri Bursa’da devam eden “Bir Umut” film setini ulusal ve yerel basın mensupları ziyaret etti.

Yönetmenliğini “Mavi Bisiklet”in bol ödüllü yönetmeni Ümit Köreken’in üstlendiği; başrollerinde Baran Şükrü Babacan, Eylem Yıldız ve Funda Eskioğlu’nun yer aldığı “Bir Umut” filmine set ziyareti gerçekleşti. Çekimleri Bursa’da devam eden filmin setine ulusal ve yerel basından gazeteci ve sinema yazarları ziyaret gerçekleştirdi.

Çekimleri Covid-19 kapsamında alınan önlemlerle tüm hijyen kurallarına uyularak gerçekleşen filmin yönetmen ve oyuncularıyla buluşan basın mensupları, filmin hikâyesini, karakterleri, çekimlere dair merak edilenleri filmin yönetmeni ve oyuncularından dinleme fırsatı buldular. Ziyaret için basın mensuplarına teşekkür eden yönetmen Ümit Köreken, çekimler öncesinde geldiği Bursa’da Bir Umut filmine yerel katkı sağlayan sinema ve sanata kıymet veren tüm kurum, kuruluş ve vizyoner iş insanlarına destekleri için de teşekkürlerini sundu.

Yapımcılığını Drama Yapım’ın üstlendiği ve çekimleri Bursa’da devam eden filmin önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek ulusal ve uluslararası çeşitli film festivallerinde gösterilmesi planlanıyor.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı