Forza Cam

Forza cam 2022 Şubat ayında şirket kuruluşunu gerçekleştirmiş ve sektörde yaklaşık 20 senelik tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Forza Cam bir aile şirketi kuruluşu olup, Bursa şehrinin İnegöl ilçesinden Tüm Türkiye ve gerektiğinde yurt dışı pazarına da hizmet vermektedir.

Forza cam müşterilerine cam ve ayna işlemeye dair tüm ürünlerin kusursuz bir şekilde işlenmesi, vaktinde teslimi ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.

Forza cam’dan cam – ayna – temperli cam – rodajlı ayna – bizoteli ayna – kanallı ayna – cnc rodaj ürünleri gibi ürünler ağırlıklı olmak üzere tüm işleme grubu ürünleri temin edebilirsiniz.

Cam grubunda toptan cam balkon ürünlerini istediğiniz ölçü ve detaylarda, toptan duşakabin cam ürünlerinizi istediğiniz ölçü ve detaylarda CNC Rodajlı nitelikli cam ürünlerinizi kusursuz bir şekilde uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

CNC Rodaj 4mm cam – 4mm ayna – 5mm cam – 6 mm cam ve 6mm ayna, 8mm cam, 10mm cam – 12 mm cam – 15mm cam gibi ürünlere yapabilmekte ve tüm cam kalınlık grubu elimizde bulunmaktadır.

Ayna grubunda ise bizoteli ayna, rodajlı ayna, delik işlemli ayna, forma rodajlı ayna, forma bizoteli ayna ve cnc kesim, cnc desenli ayna, kumlamalı ayna ürünlerini toptan kaliteli ve çok uygun fiyatlara verebiliriz. Listede olmayan işlemeler ile alakalı mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Forza cam sektörel tüm gelişmeleri yakından takip eden, gerektiğinde sektörel gelişmeler ve müşteri talepleri doğrultusun da ivedi bir şekilde aksiyon alan, gelişime açık – geliştirmeyi seven kurumsal yapısıyla pazarda ki en büyük kurum olma ilkesi ile yoluna devam ediyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -