Sponsorlu Bağlantılar

Geri Dönüşüm Hizmetleri

Geri Dönüşüm Hizmetleri

Çevre politikası kapsamında almış olduğu ürünleri %100 geri dönüşüm ile beraber doğaya kazandıran firma, geri dönüşüm firması arayanlar için kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de belirlenmiş çevre mevzuatlarına uyum sağlayarak faaliyetlerine devam eden firma, bünyesinde çalışan bütün elemanlarına çevre eğitimleri vererek kaliteli bir hizmet modelinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Hurda plastik gibi ürünler evlerden ya da sektör içerisindeki üretim sahalarından alınarak geri dönüşüm makineleri ile doğaya geri kazandırılır.

Geri Dönüşüm Faaliyetleri

İstanbul ve çevresinde geri dönüşüm faaliyetlerini sürdüren firmanın bu alanda yapmış olduğu tüm hizmetler, uzman bir kadro ile gerçekleşmektedir. Hurda demir fiyatları gibi ürünlerin fiyatlandırmasını metal sektörünün anlık güncel fiyatı üzerinden hesaplayan firma, alım ve satım işlemlerinde buna göre hareket eder. Ürün müşteriden satın alındıktan sonra geri dönüşüme kazandırılması için firmanın sahasına getirilir. Geri dönüşüm işlemi bittikten sonra da sektörel bazda faaliyet gösteren diğer işletmelere güncel fiyat üzerinden satış işlemi gerçekleştirilir. Geri dönüşüm hizmetleri alanında uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren firma, doğa dostu bir yaklaşım sergilemektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı