Sponsorlu Bağlantılar

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Gözaltı ışık dolgusu fiyatları hem çok uygun hem de çok kısa sürede gerçekleştirilen lokal anestezi altında yapılan işlemlerden biridir. Gözaltı ışık dolgusu yapılmadan önce uygulamayı yapacak olan hekim hastayı muayene eder.

Cilt yapısını kontrol eder. Çok kısa sürede gerçekleştirilen ışık dolgusu gözaltında oluşmuş torbalanma ve morlukları ayrıca alt göz kapağında oluşan kırışıklıkları ortadan kaldırır.

Gözaltı ışık dolgusu kemik üzerine yapılır. Kullanılan dolgu maddesi genellikle hiyalüronik asittir.  Yaklaşık olarak 30-35 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilir. Gözaltı ışık dolgusu fiyatları ile her zaman güzel görünmek mümkün oluyor.

Gözaltı Işık Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Gözaltı ışık dolgusu 30 yaşından sonra oluşan hafif çizgilerin ve yaşlılık belirtilerini ortadan kaldıran canlı ve dinamik bir görüntü sağlayan uygulamalardan biridir.  Genellikle göz ve çevresi olumsuz çevre koşullarından ve yaşa bağlı olarak etkilenir.

Dolayısıyla göz çevresinde oluşan yaşlılık belirtileri yüze yorgun, üzgün bir ifade katar. Dolayısıyla erken yaşlarda gözaltı ışık dolgusu ile uzun vadeli genç kalmak mümkün müdür. Gözaltı ışık dolgusu fiyatları da önemli bir avantajdır.

Burun Dolgusu Nedir?

Burun dolgusu burunda var olan hafif kusurları dolgu maddesi kullanarak ortadan kaldıran uygulamalardan biridir.  Burun dolgusu sonrasında burunda estetik bir görsellik oluşur.  Uygulama plastik cerrahlar tarafından yapılır ve kullanılan dolgu maddesi canlı doku ile uyumlu ve vücudun reddetmeyeceği dolgu maddesidir.  Genellikle hiyalüronik asit kullanılır.  Böylelikle vücuda daha rahat adapte olur.

Burun dolgusu ile yüzdeki ifade olumlu anlamda değişir. Burun kıvrımları daha net ortaya çıkar.  Burun dolgusu malzemesi vücudun reddetmediği ve rahatlıkla absorbe ettiği maddeler kullanılarak yapılır.

Dolgu maddesinin içinde aynı zamanda vitamin bulunur. Burun için ayrı bir dolgu malzemesi kullanılmaz. Genellikle hiyalüronik asit kullanılarak dolgular gerçekleştirilir.  Burun dolgusu yaklaşık olarak 40 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilir. Ancak burun kemerli bir burun ise bu işlem biraz daha fazla sürebilir. Burun dolgusu fiyatları ile istediğiniz burun görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu fiyatları uygulamanın yapıldığı merkeze ve bu işlemi yapacak olan hekime göre değişiklik gösterir.  Öncelikle bu konuda çok fazla merdiven altı merkezlerinin bulunduğu bilinmelidir. O nedenle özellikle burun dolgusu için estetik merkez seçilirken hekim araştırılmasının doğru yapılması çok önemlidir.

Daha sonra ciddi anlamda geri dönüşü mümkün olmayan sağlık sorunları oluşabilir.  Dolayısıyla burun dolgusu fiyatları birbirinden farklılık gösterse de düşük maliyetli uygulamalardır.  Bu konuda tecrübeli bir hekim ile görüşerek burun dolgusu fiyatları hakkında bilgi edinmek gerekir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Gerek yapısal olarak ince dudaklı olmak gerekse yaşa bağlı olarak hacmini kaybeden dudaklara uygulanan dudak dolgusu dudakları daha genç ve çekici hale getirir.  Dudak dolgusunda hiyalüronik asit kullanılır. Hiyalüronik asit dolgu maddesi olarak vücutla uyumlu ve hipoalerjen özelliğe sahip bir maddedir. Dudak dolgusu yaklaşık olarak 4 altı ay kadar rahatlıkla kullanılabilir. Dudak dolgusu fiyatları ile oldukça güzel bir dudak yapısına sahip olunabilir.

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudak dolgusu çok kısa sürede yapılan ağrısız ve acısız işlemlerden biridir.  Yaklaşık olarak 15-20 dakika gibi bir sürede tamamlanır. Dudaklara anestezik krem sürerek işlem gerçekleştirilir.  Dolgu maddesi akıtma biçiminde yapılır.

Anestezi krem kullanıldığı için hasta hiçbir acı ve ağrı hissetmez.  İşlemden sonra hafif bir kızarıklık ve morarma olsa da bu 1-2 gün içinde tamamen ortadan kalkar.  Dudak dolgusu diğer dolgular gibi bu konuda deneyimli ve tecrübeli hekimler tarafından yapılmalıdır. Bu konuda doğru araştırarak dudak uygulaması dolgusu yaptırmaya karar vermek gerekir. Kullanılan dolgu maddesi belli bir süre sonra kalıcılığını yitirir.

Ortalama 6 ay ile 12 ay arasında bir kalıcılık süresi vardır.  Ancak bu kişiden kişiye değişiklik gösterir bazı kişilerde bu süre 24 aya kadar sürmektedir. Dudak dolgusu fiyatları bu işlemi yaptıracak kişiler açısından son derece önemlidir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı