Sponsorlu Bağlantılar

Gözeller İnşaat’ta Müşteri Memnuniyet Önemli

Gözeller İnşaat’ta Müşteri Memnuniyet Önemli

Konya İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe söz sahibi olan Gözeller İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Gözel, düzenlediği lansman toplantısında başarının sırrını en ince ayrıntısına kadar anlattı. Gözeller İnşaat’ta Para Kazanmak firmamızda ikinci sırada” dedi.

Çok sayıda Gazete ve televizyonların temsilcileri ve muhabirlerinin katıldığı basın toplantısı Gözeller İnşaat’ın tanıtım videosunun izlenmesiyle başladı. Kardeşi ve aynı zamanda Gözeller İnşaat’ın bugünlerde gelmesinde büyük emeği olan Adnan Gözel ile birlikte toplantıda söz alan Gözeller İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Gözel, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünü değerlendirdi.

Gözel, “22 yıl önce bir bir emekle kurduğumuz firmamızı, bugünlere getirilen kardeşim başta olmak üzere, bizleri desteğini hiç esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan, kahrımızı çeken ailemize sonsuz teşekkür ediyorum. Gözeller İnşaat bugün, onların büyük katkısıyla Konya’da İnşaat ve Konya’da Yatırım sektöründe parlayan yıldızı haline geldi.

Kurulduğumuz ilk günden beri, hiç durmadan usanmada ve yılmadan bir çok projeye imza attık. Her geçen gün yaptığımız projenin daha iyisini inşa etmek için gecemizi gündüzümü verdik. Ancak, bugüne kadar Konya’mıza kazandırdığımız projelerimiz yeterli değildir. Yeni projeleri hayata geçirmek için gayretimizi sürdürüyoruz. Karatay ilçesinde, yatırımlarımıza devam edeceğiz ve ilçemizin çehresinin değişmesinde bizde var gücümüzle çalışacağız.

Hayata geçirdiğimiz ve yapımına kısa bir süre sonra başlayacağımız projemizi hep birlikte izledik. Bu projelerimizi Konya’yamıza kazandığımız için Gözel ailesi olarak son derece mutluyuz” dedi.

Gözel, Gözeller İnşaat’ın başarısındaki sırrın Hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi. Gözel, “Hedeflediğimiz ve hayata geçirdiğimiz her projemizde önceliğimiz her zaman kalite olmuştur. İnsan istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak projeler hazırladık. Hayata geçirdiğimiz her projede ‘Hayallerinizin Mimarı” felsefesiyle yol haritasını belirlediklerini ve para kazanmayı ikinci planda tuttuklarını söyledi.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı