Sponsorlu Bağlantılar

Havalandırma Sistemleri Hizmeti

Havalandırma Sistemleri

Dünya standartlarına uygun havalandırma sistemleri ilkesiyle, 2011 yılında kurulan aydınlar havalandırma kaliteli hizmet politikasıyla faaliyet göstermeye devam etmektedir. Proje bazlı tasarım geliştirebilen vizyondaki firma, uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Faaliyet Alanları Nelerdir?

Konusunda uzman ekip sayesinde en uygun çözümü üretip en kısa zamanda teslimatı gerçekleştiren aydınlar havalandırma geniş üretim ağına sahiptir. Üretimini ve montajını yaptığı başlıca ürünler şunlardır;

*Çelik baca

*Karbon filtre

*Klima

*Toz kaplama

*Sulu filtre

*Havalandırma

Bu sistemlerinin üretiminden anahtar teslimine kadar her detayı ile bizzat ilgilenmektedir. Satış sonrası destek ve bakım işlemleri de verdiği diğer hizmetler arasındadır. Sunduğu profesyonel çözümler ile daha ferah çalışma alanlarına sahip olmanız kaçılmazdır.

Havalandırma Sistemleri Türleri

Havalandırma sistemlerini tanımlarken en genel anlamda, 2 tip ana kategoride değerlendirebiliriz. Doğal ve mekanik havalandırma sistemiyle hava akışı sağlanmaktadır. Doğal havalandırma klasik olarak işyerlerimizde, evlerimizde, her türlü iç mekanda bulunan, kapı ve pencereler yardımıyla sağlanan havalandırmadır. Küçük alanlar ve evler için çözüm olabilecek bu havalandırma, özellikle işyerleri ve üretim haneler için yeterli değildir. Bu durumda mekanik havalandırmaya ihtiyaç duyulur. Mekanik havalandırma sistemleri kurulumunu gerçekleştiren aydınlar havalandırma, kalite standartlarında hizmet vermektedir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı