Sponsorlu Bağlantılar

Hijyenik ve Sağlıklı Diş Kliniği

Hijyenik ve Sağlıklı Diş Kliniği

İmplant, dünya genelinde yeni diş protez seçeneğidir. Komple veya bölgesel anlamda diş taktırmak isteyen hastalar bu siteyi ziyaret ederek implant seçeneğini değerlendirmektedir. Sitede ayrıca kaplama, lamine, diş teli ve diğer ortodonti kategorisinde yer alan tedavi şekilleri yer alıyor. Diş çürüklerinden, diş doldurmaya, diş kırıklarından diş kaplama konularında uzman kadro çözüm üretmektedir.

İmplan Yapımı Konusunda Tecrübeli Cerrah Hekimler de Görev Alıyor

Diş ile ilgili konularda dijital hekimliğin son ürünlerini kullanan klinik, ön inceleme işleminin ardından tedavi programı oluşturuyor. Diş teli, kırık ve eğri diş gibi ortodontiyi ilgilendiren konularda da bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Özellikle gülümsemeye utanan hastalar için kesin çözüm bu adreste yer alıyor. Aralıklı dişlere ve kırık dişlere çare arayanlar için lamine çözümler etkili sonuç veriyor. İmplant fiyatları yapılacak işlem ve en önemlisi implant markasına göre değişiklik göstermektedir. Diş doktoru Sn. Ceylan ERGUL  25 Yıllık tecrübesi ile implant ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır.

Dolguyla ve Kaplamayla İlgili Çözümler

Dolgu ile ilgili sorunlar da yine diş hekimliği tarafından çözüme kavuşturuluyor. Klinik, özellikle profesyonel dolgu gerektiren bütün çürük diş sorunlarını kolaylıkla tedavi ediyor. Ağız sağlığının uzun yıllar sorunsuz bir şekilde korunabilmesi için bu site aradığınız özellikleri bir araya getiriyor.

Gömülü diş ve benzeri kategorilerde yer alan cerrahi problemler de kliniğin uzmanlık alanına giren konular içerisinde yer almaktadır. Zirkonyum kaplama fiyatları takviye özelliğine uygun şekilde sınıflandırılmaktadır. Metal kullanılmayan veya metal bağlantı kullanılan çalışmalar farklı özelliklere sahip çalışmalar kliniğin hizmet kataloğunda yer almaktadır.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı