Sponsorlu Bağlantılar

Hücre Yenileyici Hametan Krem

Hücre Yenileyici Hametan Krem

Hem krem hem de pomad formülü olan hametan mucizevi bir hücre yenileyicidir. Bebek, çocuk ve yetişlinlerde güvenle kullanılan ürün, özellikle kuru ciltlerdeki pürüzleri ortadan kaldırıp nem dengesini sağlamaktadır. Bununla birlike yanık, yara, pişik, sivilce gibi sorunlara kısa sürede çözüm oluşturuyor. Kremin bir diğer önemli etkisi de lekeleri açarak cilt tonunu eşitlemesidir.

Hametan Krem Nasıl Kullanılır?

hametan krem formulü pomata göre daha şeffaf ve incedir. Dolayısıyla cilde kolayca sürülür ve dakikalar içerisinde emilir. Pomad formülü daha yoğun olduğu için pek tercih edilmez. Fakat etki olarak ikisi de birebir aynıdır. Kremi uygulamadan önce cilt, uygun solüsyonla yıkanarak temizlenir. Ardından ince bir tabaka şeklinde krem sürülür ve nazik hareketlerle cilde yedirilir. Haftada 2-3 kere ve mümkünse gece yatmadan önce uygulama yapılması önerilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı