Sponsorlu Bağlantılar

İnterplast.info.tr

İnterplast.info.tr

2019 yılında ortaya çıkan Covid-19 (Koronavirüs) nedeniyle hijyen ürünlere olan ihtiyaç daha fazla artmıştır. İnterplas başta gıda sektöründe kullanılmak üzere birçok alanda ihtiyaç duyulan hijyen ürünlerini üretmektedir. Özellikle işletmeler personellerin sağlığını korumak amacıyla hijyen turnikesi makinesine ihtiyaç duymaktadır.

Hijyen Ürünlerinin Faydaları

İnterplas tarafından üretilen hijyen ürünleri kategorisinde hijyen bariyeri, hijyen turnikesi, hijyenik paspaslar ve dezenfektanlar olmak üzere oldukça ürün yelpazesi geniştir.

Girişlere konulan turnikelerde dezenfektan aparatlarının olması kullanıcıların daha rahat ve temasız geçişleri sağlamaktadır. İnterplast tarafından üretilen ürünler gıda, turizm, sağlık ve diğer birçok sektörde kullanılmaktadır. Geniş alanların temiz ve hijyen olabilmesi için hem sürekli bir bakıma hem de çevre dostu ürünlerin kullanılmasında fayda bulunmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı