Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’un Beton İhtiyacını Karşılayan Firma

İstanbul’un Beton İhtiyacını Karşılayan Firma

Firma 40 yıldan uzun süredir İstanbul’da beton boru ve diğer beton ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyor. Şirketlerin hayata geçirecekleri projeleri için üretim yapan firma kalitesini ortaya koyduğu için uzun yıllardır beton ihtiyacı duyan firmaların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kaldırımlar, parklar, kanallar, bahçeler ve daha pek alan için beton ürünleri üretimi yapan firma İstanbul’un beton ihtiyacını karşılıyor.

Firmanın Tesisinde Ürettiği Ürünler

İnşaat ve alt yapı sektörü için çalışmalar yapan firma bu sektörlerin ihtiyacı olan beton ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Firmanın üretimi ardından satışını yaptığı ürünler betonarme boru, parke, bordür taşı, redüksiyon ürünleri, küp taş, çim taş ve bordür taşı bulunuyor. Taş ve beton ürünlerini satın alan kişiler bu ürünleri yol yapımı, park ve bahçe alımı veya özel yaşam alanlarının yapımında kullanılabiliyorlar. Bu ürünler standart olan özelliklere sahip olsalar da projelerin hayata geçmesine de yardımcı olan firma farklı özelliklere sahip beton ve taş üretimi de yapıyor.

Park Ve Bahçeler İçin Renkli Parke Taşları

Beton üretimi yapan firmanın ürünlerinden birisi de parke taşları oluyor. Bu taşlar genellikle yol, park ve bahçe yapımında kullanılıyor. Firmanın parke taşı çeşitleri farklı renklere ve özelliklere sahip olabildiği için kullanıldığı alanlara modern ve şık görünüm kazandırabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı