Sponsorlu Bağlantılar

Kadın Haber Sitesi Farkı

Kadın Haber Sitesi Farkı

Güncel olayların kadın zarafeti ve bakış açısıyla değerlendirildiği bir haber sitesinin eksikliği hissedilmiş olmalı ki Kadın Haber sitesi internet ortamında dikkat çeken bir adres haline geldi.

Sitede güncel olaylar, kadın gözünden değerlendiriliyor. Ayrıca kadınlarla ilgili sağlık, diyet, kişisel bakım gibi kategoriler içinde ilgili haberlere yer veriliyor. Böylece kadınlar için aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir içerik hazırlanmış oluyor.

Erkek Kullanıcılara da Katkı Sağlayabilir

Sitede kadın haberleri de yer alırken değerlendirmeler de çoğunlukla kadınlar tarafından yapılıyor. Astroloji, kozmetik, giyim, moda gibi konulardaki gelişmeler de yer alıyor.

Kadın Haber sitesi her ne kadar bir kadın sitesi gibi görünse de aslında erkek kullanıcılara da hitap eden bir sitedir. Her iki cinsin birbirini daha iyi anlamasını sağlayacak bir etkisi de olabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı