Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Eğitim Almak İsteyenlerin Ortak Adresi

Kaliteli Eğitim Almak İsteyenlerin Ortak Adresi

Birçok farklı ülkeden binlerce öğrencinin tercih ettiği ve eğitim almak için gittiği I. Game College, öğrencilerine birçok farklı imkan ve avantaj sağlamaktadır. İsviçre’nin Zürih kentinde hizmet veren kolej, sadece yüz yüze değil, öğrencilerine uzaktan eğitim imkanı da sağlamaktadır. Bu sayede okula gelemeyecek olanlar için de imkan sağlanmaktadır. Bu sayede okul, her yıl onlarca farklı ülkeden, yüzlerce game developer yetiştirebilmektedir.

Başarılı Akademik Kadro ve Daha Fazlası

Kadrosunun %70’i farklı üniversitelerden gelen akademisyenlerden oluşan kolej, öğrencilerine game development alanında oldukça nitelikli bir eğitim vermektedir. Bu sayede geleceğin oyun geliştiricilerini en iyi şekilde yetiştiren okul, öğrencilerine sosyal hayat konusunda da imkanlar sağlamaktadır.

Sadece Unity üzerinden değil, farklı oyun motorları üzerinden ve çeşitli konular üzerinden de eğitim veren kolej, öğrencilerine akademik hayatları boyunca da destek olmaktadır. Bu sayede koleji tercih edenler, hem oyun geliştiriciliği konusunda nitelikli bir hale gelmek, hem sosyal yaşantısında başarılı olmakta, hem de akademik hayatında destek görmektedir. Bu da öğrencinin en iyi şekilde yetişmesini ve ortaya çok başarılı işler çıkarmasını sağlamaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı