Sponsorlu Bağlantılar

Kanal Yönetimi

Otel Programı

Bilgisayar programları, insanların hayatının kolaylaştırılabilmesi amacıyla geliştirilirler. Her alanda karşınıza çıkabilecek bu hizmet, kontrolün sizin elinizde olduğunu anlamanızı sağlar. İyi bir otel programı kullanarak otelde kalanların ya da kalmak isteyenlerin takibini yapabilirsiniz. Bunun için geliştirilen kanal yönetimi, otel yönetimi sistemiyle entegre çalışır. Bu sayede her bilgi güncel olarak anında öğrenilebilir.

Doğru Rezervasyon Takibi

Kullanmış olduğunuz otel programı sayesinde hangi tarihte odalarının boşalacağını dahil öğrenebilirsiniz. Çok hızlı bir sektör olan otelcilik, hız konusunda iyi hizmet sağlıyorsa başka markaların önüne geçebilir. Otel programlarının kalitesi, odalara ve çalışanlara da sirayet eder. Bu da otele gelen kişileri memnuniyetsiz olarak ayrılmaktan korur. Her zaman tercih edilebilen bir otel haline gelir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı