Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Kedi

Kayıp Kedi

Tüm evcil hayvanlarımızda yaşamış olduğumuz sıkıntı olarak kaybolmaları ve çalınmaları ilk sırada yer almaktadır. Evcil olarak beslemekte olduğumuz kedilerimizde oldukça sık bir şekilde kaybolmakta veya çalınmaktadır. Böyle bir durumun yaşanması halinde çok fazla endişeye kapılmadan kayıp kedi ilanları verilmesi tavsiye edilmektedir. Böylece kedimizin daha hızlı bulunması sağlanmaktadır. Kayıp kedi ilanı verilebilecek en doğru sitelerden birisi gorenduyan.com sitesi olarak ilk sırada yer almaktadır. Ücretsiz olarak üyelik oluşturulması ve binlerce takipçisinin bulunması sebebiyle daha kolay sonuç alınması sağlanmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarından Paylaşım

Kayıp kediler ile ilgili site üzerinden ilan vermeniz durumunda öncelikle bilgiler sitede bulunan üyelerin görebilecekleri bir şekilde yayınlanmaktadır. Bunun devamında ise sitenin sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşım sağlanmaktadır. Böylece kayıp kedimizin bulunma olasılığı oldukça hızlanacaktır. Gerek kayıp, gerek ise çalınmış olan kedilerimizin tüm belirgin özelliklerini sitede belirterek görenlerin daha kolay bir şekilde tanımalarını sağlamak mümkündür. Böylece daha süratli bir şekilde netice almak mümkündür.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı