Sponsorlu Bağlantılar

Kaynak Elektrodu

Kaynak Elektrodu

Kaynak sektöründe bayilik, distribütörlük ve ürün satışı yapan firma kalite hizmetlerinin etkisiyle sektörün aranılan firmaları arasında yer alıyor. Kaynakçıların işlerini yapabilmeleri için kullanmaları gereken malzemelerin tedariğini yapan firma kaynakçılık sektörünün varlık sürdürebilmesine de aracı oluyor. Firmanın kaynakçılar için satışa sunduğu ürünleri kaynak elektrodu, kaynak makineleri, kaynak kimyasalları, aksesuarlar, sarf malzemeleri, ölçüm ve kumpas aletleri ve teller gibi kategoriler altında satılıyor. Kaliteli malzeme kullanmak ve kaynağın dayanıklı olmasını isteyenler firmanın ürünlerinden seçim yapabiliyorlar.

Kaynak Makinelerinin Satışı

Kaynak sektörünün dikkat çeken firmaları arasında yer alan İstanbul Kaynak firması kaynakçıların en önemli ihtiyacı olan kaynak makinelerinin satışını gerçekleştiriyor. Firma tarafından satışı yapılan kaynak makinesi markaları ise Gedik, Magmaweld ve Zenweld markaları oluyor.

Kaynak Malzemesi Fiyatları

Firmanın bayi ve distribütör olarak satışını yaptığı kaynak malzemelerinin fiyatları marka ve malzeme özelliğine göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle ihtiyaç duyulan ürün türüne uygun kategorinin incelenmesi gerekiyor. Bu sayede kaynak işiyle uğraşanların bütçelerine uygun ürünleri bulmaları mümkün oluyor. Örneğin kaynak teli satın almak isteyenler kaynak telleri kategorisini inceleyebiliyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı