Kayseri Büyükşehir’den asfalt hamlesi –

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, mevcut yolların bakımı ve yeni açılan yolların yapımında kullanılacak sıcak asfaltın temini için inşa edilen, saatte 240 ton üretim yapabilen, son teknoloji asfalt plenti faaliyete geçti.

Haber Giriş Tarihi: 09.10.2022 08:30

Haber Güncellenme Tarihi: 09.10.2022 08:30

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla Kayseri’nin daha modern, daha güvenilir ve daha konforlu ulaşım için üretmeye ve modern yollar inşa etmeye devam eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bir hizmeti daha hayata geçirdi.

Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki mevcut yolların bakımı ve yeni açılan yolların yapımında kullanılacak sıcak asfaltın temini için inşa edilen, saatte 240 ton asfalt üretimi yapabilen, son teknoloji asfalt plenti faaliyete geçti.

Gesi Gürpınar’da faaliyet gösteren Asfalt ve Agrega Üretim Tesisleri’nde modern, teknolojinin en üst düzeyinin kullanıldığı hizmet ile saatte 240 ton sıcak asfalt üretimi yapılıyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Piyasanın en sağlıklı, en kaliteli, en modern ve en kapasiteli, saatte 240 ton asfalt üreten bir tesisini faaliyete geçirdik. Büyükşehir Belediyemize ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. Hayırlı hizmetlere vesile kılsın. Allah kaza bela vermesin” diye konuştu.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -