Sponsorlu Bağlantılar

Kocaeli Hurdacı

Hurdacı

Hurdacı kime denir konusu hakkında küçük bir açıklama yaparak konuya giriş yapmak sanırız yerinde olur. Hurda kullanım ömrünü tamamlamış fakat içeriğindeki kıymetli alaşımlar nedeniyle yine de belli bir değeri olan genellikle metal içerikli maddelere hurda, hurda ticareti ile uğraşan kişilere ise İstanbul hurda fiyatları adı verilmektedir.

Hurda Malzemeler

Ticarete konu olan ve hurdacı dediğimiz kişiler tarafından meslek haline getirilmiş olan mesleğe konu olan maddeler aslında içeriğindeki kıymetli alaşımlar sayesinde değer kazanmaktadır. Demir, çelik, bakır gibi maddeler başta olmak üzere daha birçok malzeme sektörde geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Zile Hurdacı konusunda birçok insanın geçim kaynağı olması değerinin artmasına neden olmaktadır. Kıymetli olan maddeleri içermeleri sayesinde geri dönüşümü mümkün olmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı