Sponsorlu Bağlantılar

Konteyner Depolama ve Kiralama Hizmeti

Konteyner Depolama ve Kiralama Hizmeti

Taşıma ve depolama sektöründe kaliteli hizmet sunan firma, farklı ihtiyaçlar için en uygun çözümleri geliştiriyor. Başta, İstanbul ve Bursa olmak üzere yüklerin kısa sürede teslim edilmesi için minivan express hizmetini veriyor. Minivan ile 1200 kilograma kadar olan yükler, 24-72 saat arasında teslim ediliyor. Bu sebeple yükleri acil yetişmesi gereken müşteriler, firmadan minivan hizmeti alıyorlar.

Konteyner Kiralama Hizmeti

Firma, yüzden fazla 45’lik konteynere sahiptir. Firma, yıllık, aylık, haftalık ya da günlük periyotlarda konteyner kiralama hizmeti sunuyor. Firma çok sayıda konteynere sahip olduğu için müşterilerine hızlı ve konforlu hizmet sunabiliyor. Firmanın kiraladığı konteynerlerin tamamı, 45lik high cube euro palet standartlarına sahiptir.

Konteyner Depolama

Firma, Gebze ve Büyükçekmece’deki 15 000 metrekarelik alanda konteyner depolama hizmeti sunuyor. Burada, birbirlerinden farklı ebatlardaki box konteynerler için depolama hizmeti veren firma, aynı zamanda tank konteynerlere hizmet veriyor.

Bunun yanı sıra, firma konteynerlerde hasar tespiti yapıyor ve gerekli durumlarda tamirat yapıyor. Ayrıca, burada konteyner yıkama hizmeti de sunuluyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı