Konya Eren Spot İkinci El Eşya Alım Satım

Konya Eren Spot İkinci El Eşya Alım Satım

Yeni evlenen çiftler için en zorlu süreç, oturacakları evin eşyalarını tamamlamaktır. Hangi renk, hangi model, hangi şekilde olacağı konusu, uzunca vakit alan bir durumdur. Bununla da bitmiyor elbette. En önemli husus, alınacak eşyaların maddi boyutudur. Özellikle günümüzde ekonominin bulunduğu koşullardan ötürü yeni evlenen çiftler spot ya da ikinci el eşya almayı tercih etmeye başlamışlardır. Bunun sebebi sadece ekonomik değildir. Bu gibi ev eşyalarını daha uyguna almak israfı da önlüyor bir bakıma. Konya’da size bu konuda yardımcı olabilecek, güvenilir ve işini severek yapan firma Konya Spotçu Eren firmasıdır.

Spot ile İkinci El Eşya Farkı Nedir?

Spot eşya, sıfır eşya ile aynı anlama gelmektedir. Yani paketinden hiç açılmamış, yeni ürün demektir. Spot eşyanın bayii ürününden tek farkı fiyatıdır. Ürün aynı üründür. İkinci el eşya ise kullanılmış eşya demektir. Ancak burada kullanılmış kavramını detaylandırmakta fayda olacaktır. Burada kastedilen; temiz, sağlam ve satılabilir halde olan ikinci el eşyalardır. İkinci el eşya alım-satım konusunda tereddütlerinizi giderecek olan Konya Spotçu Eren, pek çok branşta ürün sunumu yapmaktadır. Firmamız spot ürün, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, büro ofis mobilyaları ve kafe-restoran eşyaları konusunda geniş bir yelpaze sunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizleri yönlendirerek doğru alışverişin adresi olma hedefini ortaya koyuyor.

Firmamız, ikinci el eşyalarınızı evinize kadar gelip almakta ve piyasa değeri ne ise o yönlü ödemesini gerçekleştirmektedir. Alım-satım işlemlerinde nakit çalışma prensibine sahiptir. Alacağınız ürün hakkında doğru bilgilendirme yapmayı düstur edinen firmamız, karşılıklı güven ilişkisine ehemmiyet göstermektedir. Her ihtiyacınız olduğunda bizleri tercih etmeniz için güvenli ve güler yüzlü hizmeti sunmak, firmamızın felsefesidir. Yeni eşya almak isteyebilirsiniz ya da elinizde bulunan fazla eşyaları elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu aşamada yapmanız gereken sadece firmamızı ziyaret etmek ya da telefon ile iletişime geçmek olacaktır. Evi bir insanın konfor alanıdır ve buranın en iyi şekilde dizayn edilmesi kendinize ve sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Konya ikinci el Spot Eren firması olarak bu hediyenin mimarı olmaya talibiz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -