Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Nedir

Lazer Epilasyon

Özellikle de bacaklarda, kollarda, koltuk altı bölgelerinde ve bikini bölgelerinde, erkekler için de kemer bölgelerinde istenmeyen tüyler çok sık ve hızlı bir şekilde büyüdüğünde erkekleri de kadınları da ciddi boyutta rahatsız ediyor. Bu rahatsızlığa daha fazla tahammül etmemek ve bu rahatsızlığa bir son verebilmek adına sizler de İzmir lazer epilasyon uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Buz lazer olarak ya da iğneli lazer olarak yapılmakta olan bu lazer işlemi sayesinde vücutta tepeden tırnağa bulunan istenmeyen tüylerin tümünden kurtulma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik tamamen sağlığa yan etkisi ve zararı olmayan, kaliteli cihazlar kullanılarak yapılan ve tamamen uygun fiyatlar altında yapılan bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Estetik ve güzellik sektöründe en çok tercih edilen işlemler arasında İzmir lazer epilasyon yer alıyor. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanıza olanak sağlayan bu işlem sayesinde acı, ağrı ve sızı hissetmez ve ömür boyu kalıcı bir şekilde istenmeyen tüylere de veda etmiş olursunuz. Göğüs bölgesi, kollar, bacaklar, kadınlar için bikini bölgesi, erkekler için kemer bölgesi, sırt bölgesi, yüz bölgesi gibi alından ayağa tüm vücut şeklinde ya da özel bölgeler şeklinde İzmir lazer epilasyon kapsamında hizmet alabilirsiniz.

İstenmeyen tüyleri jilet, ağda ve tüy dökücü ürünler kullanarak temizlemek minimum birkaç gün içerisinde tüylerin yeniden uzamasına neden olur. Bu durum ise zamanla hem zorlayıcı hem de can sıkıcı bir hâl almaya başlar. Sizler de artık hem bütçenizi aşmak istemiyor hem de tek bir maliyet ödeyerek istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey epilasyon çeşitlerinden faydalanmaktır.

Botoks Nedir?

Estetik ve güzellik alanında en çok karşınıza çıkan bir diğer işlem ise İzmir botoks işlemleridir. Kolaylıkla ve etkili bir şekilde hayata geçirilmekte olan bu botoks işlemleri arasında dudak dolgusu, burun dolgusu, yanak dolgusu, çene dolgusu, alın dolgusu ve göz altı ışık dolgusu yer alıyor.

Kolaylıkla ev uzun süre kalıcı bir şekilde uygulanmakta olan İzmir botoks işlemleri arasında yer alan dolgu işlemlerinde kullanılan tüm madde ve malzemeler tamamen tıbbi ve medikal onay almış olan malzemelerdir. Sağlık bakanlığı tarafından onay alındıktan sonra işlemlere geçiş yapılır.

İzmir Botoks Fiyatları

Fiyatları açısından da oldukça uygun olan bu işlemler sayesinde sizler de alından ellerinize varana kadar ihtiyaç duyduğunuz her alan için İzmir botoks işlemlerine müracaat edebilirsiniz. Bu kapsamda dudaklarınızın, burnunuzun, göz çevrenizin ve alın kısmınızın daha genç görünmesine de olanak sağlamış olursunuz. Bütçenizi aşmadan güzelleşmek istediğiniz takdirde faydalanabileceğiniz işlemlerdir.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Dudak dolgusu ise en çok tercih edilen ve uzun süre kalıcı olan işlemlerden birisidir. Dudakların daha dolgun görünmesi hem erkeklerin hem de kadınların istekleri arasında yer alıyor. Doğal renginden bir şey kaybetmeden ve oldukça dolgun bir şekilde görünmesini istediğiniz dudaklar için vakit kaybetmeden dudak dolgusu yaptırabilirsiniz. Hem üst dudaklara hem de alt dudaklara uygulanmakta olan bir işlemdir. Bu nedenle alt üst ayrımı yapmadan İzmir dolgu yaptırabileceğiniz gibi sadece istediğiniz katmana da yaptırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Etkisi ise en az 6 ay sürmekte olan dudak dolgusu, burun dolgusu, çene dolgusu ve diğer tüm dolgu işlemleri uygun fiyatlar kapsamında tamamen kaliteli bir şekilde yapılıyor. Alanında uzman doktordan bu bölgelere dair dolgu yaptırmak istediğinizde hem gerekli bilgilere hem fiyat politikasına hem de işlemlerin yapılışına dair İzmir dolgu sizlerledir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı