Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Halkalı lazer epilasyon bünyesinde barındırdığı birbirinden geliştirilmiş cihazlar sayesinde lazer epilasyon hizmeti sunuyor. Vücudun bazı bölgelerinde bulunan istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak amacıyla lazer epilasyon cihazları kullanılır. Bu cihazlar sayesinde vücuda verilen ışın demeti kıl köklerine ulaşır ve burada kıl üreten hücreleri tahribata uğratır.

Seanslar halinde yapılan lazer epilasyon etkili ve kalıcı sonuçlar verir. Bu nedenle günümüzde birçok kişi lazer epilasyon hizmetleri doğrultusunda tüm vücut lazer epilasyon yaptırarak sağlıklı ve temiz bir vücuda sahip olur. Başakşehir lazer epilasyon bu konuda en doğru yöntemlerle lazer epilasyon işlemini tamamlar.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon uzman kişiler gözetiminde teknolojik özelliklere sahip cihazlar yardımı ile yapılır. Kullanılan cihazlardan vücudun farklı bölgelerine atışlar yapılır. Atılan atışlar kıl köklerini ısıtarak kurumasına neden olur. Lazer cihazından çıkan ışın demeti dokulara herhangi bir zarar vermeden melanin olarak adlandırılan pigmenti etkisiz hale getirir.

Küçükçekmece lazer epilasyon merkezi her seans sonrasında kıl köklerini daha fazla hasara uğratır. Sadece hedeflenen kıl kökleri üzerinde etki yaratan lazer ışını doku ve hücrelere zarar vermez. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar lazer epilasyon uygulamalarının herhangi bir zararı olmadığını kanıtlamıştır. Bu nedenle istediğiniz zaman Başakşehir lazer epilasyon merkezinden yardım alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon

Halkalı lazer epilasyon vücudun tüm bölgelerinde kalıcı sonuçlara ulaşacak lazer epilasyon işlemlerini gerçekleştirir. Seanslar halinde düzenlenen lazer epilasyon vücudun farklı bölgelerinde tek tek uygulanabileceği gibi tüm vücut lazer epilasyon hizmeti de alınabilir. Bu avantajlı hizmetten 12 yaşını doldurmuş tüm bireyler yararlanabilir.

Lazer epilasyon uygulaması öncesinde kıl ve tüylerin belli bir miktar uzatılması gerekir. Buradaki amaç cihazların kıl köklerini net bir şekilde görmesidir. Küçükçekmece lazer epilasyon hijyenik ortamlarda yeni nesil cihazlar yardımıyla lazer epilasyon işlemlerinizi etkili bir şekilde tamamlar.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Sağlık ve estetik açısından son dönemlerde yaygın bir şekilde kullanılan lazer epilasyon cihazları vücudun tüm bölgelerinde kullanılır. İstenmeyen tüyler için etkili bir çözüm olan lazer epilasyon cihazları dalga boyu doğrultusunda tüy ve kıllar üzerinde hasar yaratır.

Kıl üreten hücreler tahribata uğradığı için bir daha o bölgeden kıl çıkmaz. Lazer epilasyon kullanım alanları kol ve bacaklar, ense, yüz, bikini bölgesi, koltuk altı, sırt ve boyun gibi alanlara ışın demeti gönderilir. Başakşehir lazer epilasyon istediğiniz tüm bölgede lazer epilasyon işlemini gerçekleştirir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon olmaya karar veren kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de lazer epilasyon fiyatlarıdır. Bölge bölge fiyatlandırılan lazer epilasyon işlemleri bayanlar tarafından tüm vücut lazer epilasyon olarak da alınır. Halkalı lazer epilasyon güncel fiyatlar konusunda tüm müşterileri bilgilendirir. Bu doğrultuda isteğe bağlı olarak bölgesel lazer epilasyon hizmeti alınabileceği gibi tüm vücut olarak da bu hizmetlerden yararlanılabilir. Küçükçekmece lazer epilasyon merkezi seans sayısına bağlı olarak fiyatları belirler.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon cihazlarının çeşitlilik göstermesi kişilerin farklı cilt ve kıl tiplerine sahip olmasından kaynaklanır. Küçükçekmece lazer epilasyon farklı dalga boyuna sahip cihazlar yardımıyla lazer epilasyon işlemini gerçekleştirir. Bu cihazlardan biri olan alexandrite lazer epilasyon açık tenli kişiler tarafından kullanılır.

Koyu kıllar üzerinde etkili sonuçlar verir. Ruby lazer çok kısa tüyler üzerinde etkilidir. Diode lazer epilasyon her türlü cilt tonuna uygulanabilir. Yaygın bir kullanımı bulunan diode lazer kalıcı sonuçlar verir. Nd yağ lazer cihazından çıkan yüksek enerji ağrıya neden olduğu için bu lazer epilasyon çeşidi pek tercih edilmez.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı