Sponsorlu Bağlantılar

Levent Veteriner

Levent Veteriner

Minik dostlarımızla anlaşmamız için konuşmak zorunda mıyız? Onları sevmek ve bakımlarını yapmak, yeterli değil mi, anlaşmaya? Vetclass Veteriner, minik dostlarımızın sağlıklı ve mutlu yaşaması için “Yeter ki minik canlar sağlıklı olsun” misyonuyla profesyonel hizmet veriyor.

Neden Vetclass Veteriner?

2020 yılında hizmete açılan Vetclass Veteriner, Levent veteriner başta olmak üzere birçok alanda hizmet veriyor. Tercih etmek için ise birçok nedeni var. Bu nedenlerin başında uzmanlık geliyor.

Hayvan dostlarımızın bakımın çok iyi olması için su ve mama yeterli olmuyor. Dertlerini anlamak, oyunlar oynamak ve sevmek gerekiyor. Onları anlamanın en iyi yolu ise veteriner kontrollerini zamanında yaptırmaktır.

Vetclass Veteriner kurucusu, Ahmet Salih Irmak, minik canlarla çok iyi anlaşıyor. Çünkü sevgisini ve uzmanlığını bir araya getiriyor. Bu zamana kadar kurtardığı canlarla birçok kişinin gönlünü fethetti.

Veteriner Fiyatları

Egzotik veteriner başta olmak üzere birçok hizmet veren Vetclass Veteriner, önceliğin sağlık olduğu bilinciyle görüntüleme ve cerrahi işlemler gibi hizmetlerinde fiyatlarda fırsatlar sunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı