Teknoloji

Lineage II: Revolution Güncellemesinde Devasa Şato Kuşatmasına Katıl

Netmarble Corp’un popüler mobil çok oyunculu devasa online rol yapma oyunu (MMORPG) Lineage 2: Revolution ‘ın yeni güncellemesinde küresel hakimiyet için savaş! Yepyeni oyun içi aktivitesi Aden Kalesi Klan Savaşı tüm sunuculardaki oyuncuların katılımına açıldı.

Aden Kalesi Klan Savaşı içeriği tüm Lineage 2 Revolution sunucularının güçlü klanları arasında devasa kale kuşatmasını getiriyor. Savaşa katılarak kuşatmadaki performanslarına göre özel unvanlar, kostümler ve binekler gibi çeşitli çok değerli eşyalar oyuncuların toplaması için açıldı. Diğer eşyalar ise aktiviteye direkt olarak katılmadan ‘Aden Kalesi Klan Savaşı’ Festivali ile alınabilir.

Bu yeni içeriğe hazırlanmaya yardım etmek için bugünün güncellemesi ayrıca maks. Ekipman derecesini yükseltti. Bugünden itibarin UR sınıfı ekipmana sahip oyuncular ekipmanlarını toplam savaş güçlerinde daha fazla artış sağlayan LR sınıfına yükseltebilir.

Çığır açan MMORPG olan Lineage 2: Revolution mobil cihazlara en üst kalite görseller, devasa bir açık dünya ve geniş çaplı PvP getiriyor. Unreal Motoruyla güçlendirilmiş oyun çarpıcı görseller ve tek ekranda 200’e kadar oyuncunun görülebileceği geniş çaplı açık dünya savaşı içerir – hepsi göz kamaştırıcı, tam özellikli, kalıcı dünya MMORPG ile dünya çapında milyonlarca oyuncuyla beraber oynamak için avcunun içinde.

Lineage 2: Revolution ile alakalı daha fazla bilgi için oyunun bilgi web sitesi http://l2.netmarble.com/en) ve resmi Facebook sayfasını (https://www.facebook.com/OfficialL2Revolution/) ziyaret edin

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı